Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝMĚNNÝ FOND ZE 17. ČERVENCE 2012

17. 7. 2012

VÝMĚNNÝ FOND ZE 17. ČERVENCE 2012

 

NAUČNÁ

Malujeme na hedvábí

Zeleninové pokrmy

Bentley Eilean – Masáž

Cézar Jan – Na cestě po České republice

Gröne Hermann – Rozkvetlá zahrada od jara

Hájek václav – Upravujeme zahradu

Haughton Brian – Tajemství minulosti

Jensen Manfred – Tajemství měsíční jeskyně

Keleová Ludmila – Řeka padající z nebe

Koláček Luboš – Tajemství smrti Jošta Lucemburského

Krejčík Václav – Dejte šanci pohybu

Lejsal Martin – Život ve stínu minaretů

Maier Hans – Citrusy

Mandžuková Jarmila – Potraviny pro zdravou výživu

Matyszak Philip – Starověký Řím

Pásek Kamil – Masožravé rostliny

Podlaha Přemek – Vítězové z obrazovky

Poncová Svatava – Ovocná hrníčková kuchařka

Samohýlová Alena – Drátované šperky

Shahrad Cyrus – Tajemství Vatikánu

Strel Martin – Rybí muž

Šindelář Vladimír – Hrdelní příběhy

Vítek Antonín – Stopy na měsíci

 

MLÁDEŽ NAUČNÁ

Aronld Nick – Výbušně nebezpečné experimenty

Holl Patricia – Jaká známe povolání

Korbařová Kateřina – Putování plné hádanek

Popprová Andrea – Jaro je tu!

 

MLÁDEŽ BELETRIE

Bianco Margery – Králíček Sameťáček

Brandejsová Irena – Já, Sindy

Březinová Ivona – Rozpustilá ozvěna

Březinová Ivona – Tisíc jizev

Burdová Michaela – Poselství jednorožců

Čtvrtek Václav – My tři a pes z Pětipes

Dahl Roald – Matylda

Francková Zuzana – Hedvika

Francková Zuzana – Nejtěžší překážka

Jínová Šárka – Dívka s ohněm

Jolin Peter – My děti ze stanice Kaiserchrocht

Konečný Jaromír – Hip Hop a smuteční marš

Lawrencová Caroline – Piráti z Pompejí

Mádrová Jitka – Zvířátka žijí všude

Nuyen Jenny – Nijura

Reid Sue – Ve stínu gilotiny

Rich Susan – Půlminutové horory

Uebe Ingrid – Mrazivé příběhy

Ullrich Hortense – A kdo má rád mě?

White Elwyn – Šarlotina pavučinka

Zinnerová Markéta – Čarovné prstýnky

 

BELETRIE I.

Arnaldur Indridason – Hrob v ledovci

Asher Michael – Soumrak rytířů pouště

Becnel Rexanne – Nepřístupná dáma

Berry Steve – Benátská zrada

Besserová Miroslava – Boris Rösner

Beverley Jo – Tajemství dámy

Bruen Ken – Vraždy bez trestu

Bubíková Šárka – Smaragdové město

Budinský Václav – To nejlepší ze Švejka

Carriere Jean – Goyovy přízraky

Cimický Jan – Vražda na ostrově

Connor John – Dětská hra

Cooper Natasha – Tudy cesta nevede

Coulter Catherine – Vysněný dům

Dahl Roald – To sladké tajemství života

Eidler Petr – Jen vrah mluví pravdu

Emingerová Dana – Něžná tygřice

Fforde Katie – Umění žít

Francome John – Temné tajemství

Freiová Ludmila – Letní kursy

Georgiev Adam – Planeta samých chlapců

Granger Ann – Vražda mezi námi

Helms Michael – Hrdí bastardi

Hensgen Andrea – Tajemná markýza

Holcman Josef – Cena facky

Holečková Marcela – Léto s Danielou

Hůla Jan – Jedeme do pekla, přátelé

Jakoubková Alena – Starým láskám nevolej

Janečková Klára – Osudová posedlost

Jardine Quintin – Krutá spravedlnost

Koenigsmark Alex – Jiřina Jirásková osobně

King Stephen – Z buicku 8

Komárek Martin – Smradlavý pes

L´Amour Louis – Nepsaný zákon

Lette Kathy – Jak zabít manžela

Lustig Arnošt – Bílé břízy

Mac Clintock Norah – Přes okraj propasti

MacBriede Stuart – Žulové město

Marciano Francesca – V žáru Afriky

Martin Kat – Perly štěstí

McCall Smith – První dámská detektivní společnost

Patterson James – Deník

Proctor Candice – Černý rytíř

Ritter Petr – Studovali práva

Simenon Georges – Stínohra

Slaughter Karin – Bez víry

Stainforth Alexander – Kočka na lovu

Stínil Luděk – Střípky lásek

Svejkovský Jiří – Italské jablko

Viktor Arnar – Záhada ostrova Flatey

Wishart David – Seianus

Wood Barbara – Kletba svitků


BELETRIE II.

Bělohradská Hana – Titanik a jiné povídky

Benzoni Juliette – Marianna. Plamenné vavříny

Bernikow Louise – Máš mě rád? Tak zaštěkej!

Birkner Mahler – Anděl nebo hříšnice

Brabcová Eva – Ztracené nebe

Braun Lilian – Kočka, která žila

Brod Toman – Ještě že člověk neví, co ho čeká

Brown Sandra – Závist

Cartland Barbara – Kristina

Cartland Barbara – Vzdálená láska

Clark Mary Higgins – Dřív než ti řeknu sbohem

Clark Mary Higgins – Únos

Coetzee John – Deník špatného roku

Collins Jacke – Hříšníci

Connor John – Herna

Cordonnier Marie – Srdce z rubínu

Cordonnier Marie – Ysobel

Coulter Catherine – Půlnoční hvězda

Coulter Catherine – Tajemná

Čejka Jaroslav – Lidé, čas a zvířata

Defonseca Misha – Přežít s vlky

Deveraux Jude – Sametová píseň

Eschbach Andreas – Dokonalý dvojník

Grunewald Ulrike – Prokletí rodu Windsorů

Hofmann Corinne – Bílá masajka

Chase James – Zrádci můžeš věřit jako lišce

James Phyllis – Povolání pro ženu nevhodné

Jeffries Roderic – Konec seňora Zavaly

Koenigsmark Alex – Černá krev

Konsalik Heinz – Doktor z Hongkongu

Lowell Elizabeth – Zakázané doteky

Margolin Phillip – Krutá spravedlnost

Marsé Juan – Ještěrčí ocásky

Miller Linda – Kapka štěstí

Nazer Mende – Byla jsem otrokyní

O´Connor Joseph – Obchodník

Paasilinna Arto – Les oběšených lišek

Phillips Susan – Pustý dům

Rademacher Cay – In nomine mortis

Rotstein Nancy Gay – Roztříštěné zrcadlo

Rozenfarb Michele – Klobouk dolů!

Steel Danielle – Polibek

Steel Danielle – Vášnivá sezona

Sutcliffe Katherine – Zázrak

Updike John – Terorista

Vavřina Jiří – Pan primář se směje rád

Větvička Václav – Moje vzpomínková dobrá jitra

Weldon Fay – Falešné přítelkyně

Yorke Margaret – Vražda na Akropoli

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář