Fajn život - březen

21. 2. 2014

BŘEZEN CHYSTÁ PŘÍCHOD JARA

Astronomická zima končí a jaro začíná 20. března v 17:56:36 h. to bude totiž okamžik jarní rovnodennosti, kdy slunce přejde přes rovník. Noc se začne krátit a den prodlužovat. Na příchod jara se všichni vesměs těšíme, ale průběh letošní zimy naznačuje, že se můžeme ještě dočkat nejednoho překvapení. I když mohou přijít i mrazy, je nejvyšší čas zahájit jarní práce.

O čem se můžete dočíst v novém čísle?

Najdete zde článek o královně mezi nakládačkami - okurce CHARLOTTE F1.

S ústupem zimy je pohled na první jarní květy povzbuzující, ať už se díváme na ladoňky, čemeřici, sněženky nebo třeba krokusy. Článek o těchto květinách najdete hned na prvních stránkách.

Mezi stálými rubrikami časopisu najdete další poutavá čtení. V rubrice Květina měsíce se dozvíte něco o begoniích neboli královnách stínu a v části nazvané Fajn rádce najdete užitečné rady, jak probudit zahradu ze zimního spánku.

Z nabídky veletrhů pro Vás namátkou vybíráme:
Oblastní výstava psů - 1.3. - 15. ročník jihočeské výstavy psů - Výstaviště České Budějovice

Rybaření - 6. až 9.3. - Mezinárodní výstava rybářských potřeb - Veletrhy Brno

Zemědělec - Jaro 2014 - 19. až 23.3. - 40. národní výstava zeleně, pěstitelství, květin... - Výstaviště Lysá nad Labem